Pokaz Muzeum Utraconego 2018 „Królewski Sen”

Prezentacja multimedialna 2017

Multimedialny pokaz wirtualnego Muzeum, gdzie prezentujemy utracone i odnalezione dzieła sztuki, zainaugurowany został wspólnie z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego w maju 2017 r. podczas Nocy Muzeów.

Prezentacja multimedialna 2016

Multimedialny pokaz wirtualnego Muzeum, gdzie prezentujemy utracone i odnalezione dzieła sztuki, zainaugurowany został wspólnie z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego w maju 2016 r. podczas Nocy Muzeów.


Prezentacja multimedialna 2015

Multimedialny pokaz wirtualnego Muzeum, gdzie prezentujemy utracone i odnalezione dzieła sztuki, zainaugurowany został wspólnie z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego w maju 2015 r. podczas Nocy Muzeów.


Prezentacja multimedialna 2014

Multimedialny pokaz wirtualnego Muzeum, gdzie prezentujemy utracone i odnalezione dzieła sztuki, zainaugurowany został wspólnie z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego w maju 2014 r. podczas Nocy Muzeów, przed Pałacem Prezydenckim.


Prezentacja multimedialna 2013

Multimedialny pokaz wirtualnego Muzeum, gdzie prezentujemy utracone i odnalezione dzieła sztuki, zainaugurowany został wspólnie z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego w maju 2013 r. podczas Nocy Muzeów, przed Pałacem Prezydenckim.


Prezentacja multimedialna 2012

Multimedialny pokaz wirtualnego Muzeum, gdzie prezentujemy utracone i odnalezione dzieła sztuki, zainaugurowany został wspólnie z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego w maju 2012 r. podczas Nocy Muzeów, na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Warszawie.


Prezentacja multimedialna 2011

Multimedialny pokaz wirtualnego Muzeum, gdzie prezentujemy utracone i odnalezione dzieła sztuki, zainaugurowany został wspólnie z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego w maju 2011 r. podczas Nocy Muzeów, na murach Starego Miasta w Warszawie.


Prezentacja Multimedialna 2010

Multimedialny pokaz wirtualnego Muzeum, gdzie prezentujemy utracone i odnalezione dzieła sztuki, został wspólnie z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego w maju 2010 r. podczas Nocy Muzeów, na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Warszawie.